Kongre Adı: Havacılık, Uzay ve Psikoloji Kongresi
Kongre Teması: Akran Meslektaş Destek Programı

Kongre Tarihi:  4 – 5 Aralık 2021
Kongre Platformu: Çevrimiçi (Online)
Kongre Dili: Kongrenin resmi dili Türkçedir. Uluslararası konuşmacılar için ardıl çeviri yapılacaktır. 
İnternet Sitesi: Kayıt, bilimsel program, konaklama, yemek tercihi gibi konularda güncel bilgilere www.hupkongre.havacilikpsikolojisi.net adlı internet sitemizden ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizdeki bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.
Katılım Sertifikası: Pdf olarak e-posta adresinize gönderilecektir. Talep doğrultusunda katılım sertifikası kongre setinin içinde kargolanabilmektedir. 
Kayıt ve DanışmaKayıt için bağlantıya tıklayabilir ya da +90 545 853 15 35  nolu telefonumuzdan irtibata geçilmesi gerekmektedir.
Bildiriler: Bildiri çağrısı ile ilgili bilgiler özet gönderimi sayfasında yer almaktadır. Bildiri sunumları 5 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecektir.
Davet Mektubu / İzin Yazısı: Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.  
Kongre Ücreti: Erken kayıt ücreti 200 TL + KDV’dir. (Toplam 236 TL) 1 Kasım 2021 Pazartesi 17.00‘ye kadar geçerlidir.
İptaller: Kongre kayıtlarında 1 kasım 2021 tarihine kadar beyan edilen iptallerin hepsi iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.