Kongre Adı: Havacılık Uzay ve Psikoloji

Kongre Teması: “Başlangıç”

Kongre Tarihi:  7-8 Aralık 2019

Kongre Yeri: Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi, Maltepe/ İstanbul

Kongre Dili: Kongrenin resmi dili Türkçedir. Oturumlar Türkçe olup İngilizce bildirilere de yer verilecektir.

İnternet Sitesi: Kayıt, bilimsel program, konaklama,yemek tercihi gibi konularda güncel bilgilere www.havacilikpsikolojisi.net adlı internet sitemizin 1. HUP KONGRESİ bölümünden ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizdeki bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.

Katılım Sertifikası: Kongre katılım sertifikası 8 Aralık 2019 tarihinde kayıt masamızdan alınacaktır.

Kayıt Ve Danışma: Kayıt ve danışma masası Prof. Dr. Türkan Saylan Kongre Merkezi’nde 7-8 Aralık tarihlerinde saat 08.00-18.00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar bu süreçte kongre merkezinde bulunan kayıt masasından kayıtlarını tamamlayabileceklerdir. 

Kayıt için bağlantıya tıklayabilir ya da 0 (850) 432 73 nolu telefonumuzdan irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bildiriler: Bildiri özetleri online bildiri sistemiyle toplanacaktır. Bildiri başvuru tarihi 30 Eylül 2019 olup, bildirilerin son gönderim tarihi 25 Ekim 2019’dur. Tek geçerli gönderim şekli bildirilerin online sistem üzerinden gönderilmesidir. Sistemden bağımsız olarak, e-mail ya da posta yoluyla, gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı: Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı: Kongrenin ilk günü kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir. Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Kongre Çantası: Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir.

Kongre Ücreti: Geç Kayıt ücreti: 29 Kasım 2019 17.00’a kadar KDV Dahil 390 TL’dir. (Yemek ve konaklama katılımcıya aittir.)

İptaller: Kongre kayıtlarında 8 Kasım 2019 tarihine kadar beyan edilen  iptallerin %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Kongre Ulaşım Bilgileri: Bu bağlantıya tıklayarak ulaşım bilgilerinin detaylarını görebilirsiniz.