1.HUP Kongresi’nde konaklama ve yemek katılımcılara aittir. Sizlere önerilen konaklama seçenekleri anlaşmalı yerler olmayıp kongre merkezine yakınlığına dair seçilmiştir; tercih ettiğiniz konaklama yeri ile bireysel iletişim kurmanız gerekmektedir.

Ulaşım

Kongre merkezimize hava limanlarından veya İstanbul’un farklı bölgelerinden nasıl ulaşabileceğinizi bağlantıya tıklayarak detaylı bir şekilde görebilirsiniz. 

Kongre merkezine araçla 5 dakika mesafede yer alan otelin TripAdvisor puanı 4’tür. Aracı olmayan misafirler yürüyerek veya toplu taşıma ile de kongre merkezine ulaşabilirler.

Kongre merkezine araçla 3 dakika yürüyerek 15 dakika mesafede olan bu otel 4 yıldızlıdır. TripAdvisor puanı 4.5 , Google puanı ise 4.3’tür.

Kongre merkezine araçla 9 dakikalık mesafede bulunan otel 5 yıldızlıdır ve Maltepe’nin sahil kesiminde yer almaktadır. Google puanı 4.2 olan otelin TripAdvisor puanı 4’tür.

Yeme Alternatifleri

Dragos/Maltepe dolaylarında çeşitli cafe ve restoranlar bulunmaktadır. Ayrıca kongre merkezine yürüme mesafesindeki “Maltepe Park AVM”, “Ritim İstanbul AVM” ve “Maltepe Piazza AVM” katılımcıların yemek ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir alternatif sunmaktadır. AVM dışındaki restoran ve cafeler ağırlıklı olarak kongre merkezinden alt geçitle rahatlıkla ulaşılabilen “Zuhal Caddesi” üzerinde bulunmaktadır.