Kongre Adı: Havacılık, Uzay ve Psikoloji Kongresi 

Kongre Teması: “Ekip Kaynak Yönetimi”

Kongre Tarihi:  5 – 6 Aralık 2020 


Kongre Yeri: Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi, Maltepe/ İstanbul

Kongre Dili: Kongrenin resmi dili Türkçedir. Oturumlar Türkçe olup İngilizce bildirilere de yer verilecektir.

İnternet Sitesi: Kayıt, bilimsel program, konaklama, yemek tercihi gibi konularda güncel bilgilere www.hupkongresi.net adlı internet sitemizden ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizdeki bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.

Katılım Sertifikası: Kongre katılım sertifikası 6 Aralık 2020 tarihinde kayıt masamızdan alınacaktır.

Kayıt Ve Danışma: Kayıt ve danışma masası Prof. Dr. Türkan Saylan Kongre Merkezi’nde 5 – 6 Aralık 2020 tarihlerinde saat 08.00-18.00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar bu süreçte kongre merkezinde bulunan kayıt masasından kayıtlarını tamamlayabileceklerdir. 

Kayıt için bağlantıya tıklayabilir ya da +90 545 853 15 35  nolu telefonumuzdan irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bildiriler: Bildiri özetleri online bildiri sistemiyle toplanacaktır. Bildiri bildirilerin son gönderim tarihi 1 Kasım 2020’dir. Tek geçerli gönderim şekli bildirilerin online sistem üzerinden gönderilmesidir. Bildiriler [email protected] e-mail adresinden kabul edilmektedir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı: Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı: Kongrenin ilk günü kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir. Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Kongre Çantası: Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir.

Kongre Ücreti: Kayıtlar henüz açılmamıştır.

İptaller: Kongre kayıtlarında 1 kasım 2020 tarihine kadar beyan edilen iptallerin hepsi iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Kongre Ulaşım Bilgileri: Bu bağlantıya tıklayarak ulaşım bilgilerinin detaylarını görebilirsiniz.